Понеділок, 10.08.2020, 18:59
       Обласний комунальний навчальний заклад
             "Буковинський ліцей-інтернат 
                       з посиленою військово-фізичною підготовкою" 
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Наші досягнення
День з Життя
Block content

Один день з життя Ліцеїста

2
Форма входу
Наше опитування
Оцініть наш сайт
Всього відповідей: 1071
Статистика
Statistik :
Online :
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Users :
Ліцеїсти, які вибрали військову службу Україні

Бабан А. та Бабан С. - Донецький юридичний інститут Луганського ДУ МВС
 

Вступ до вищих навчальних закладів
випускників 2007 року Буковинського ліцею
1.Бурлака О. - ЧНУ ім. Федьковича, географічний факультет
2.Григоришен Ю. - ЧНУ ім. Федьковича, історичний факультет
3.Грінчук Л. - ЧНУ ім. Федьковича, факультет іноземних мов
4.Грицак Д. - ЧНУ ім. Федьковича, біологічний факультет
5.Кукурудза В. - Університет менеджменту, м. Ялта
6.Рибін Д. - Політехнічний університет, м. Вінниця
7.Салагор М. - ЧНУ ім. Федьковича, юридичний факультет
8.Дідик В. - Політехнічний університет, економічний факультет, м. Львів
9.Шевчук Ю. - Національний університет фізкультури та спорту, м. Київ
10.Кропивний В. - м. Вінниця, кулінарний технікум
11.Андронік Т. - м. Чернівці, залізничний технікум
12.Бинда А. - м.Кам’янець-Подільський, сільськогосподарський університет
13.Томнюк В. - Будівельний технікум, м. Чернівці
14.Каганець О. - Будівельний технікум, м. Чернівці
15.Цурик А. - Працює
16.Мазур Д. - Працює
17.Андрюнін М. - ЧНУ ім. Федьковича, факультет радіоелектроніки
18.Адаменко А. - Агротехнічний технікум, м. Кельм енці
19.Бєлов С. - Призваний до лав збройних сил України
20.Вінницький О. - Фінансово-правовий технікум, м. Вінниця
21.Гангал О. - Індустріальний технікум, м. Чернівці
22.Годунко І. - Призваний до лав збройних сил України
23.Горохов О. - Індустріальний технікум, м. Чернівці
24.Каганець І. - ЧНУ ім. Федьковича, юридичний факультет
25.Марчук А. - Фінансово-правовий технікум, м. Чернівці
26.Микитюк М. - ЧНУ ім. Федьковича, біологічний факультет
27.Савчин О. - ЧНУ ім. Федьковича, факультет радіоелектроніки
28.Соколюк С. - ЧНУ ім. Федьковича, математичний факультет
29.Соколюк П. - ЧНУ ім. Федьковича, факультет радіоелектроніки
30.Соловйов М. - Чернівецький фінансово-економічна академія
31.Ульянніков Д. - Чернівецький фінансово-економічна академія
32.Шапельський І. - м.Кам’янець-Подільський, військове училище
33.Маланіч І. - Призваний до лав збройних сил України
34.Пастушак Р. - Призваний до лав збройних сил України
35.Григораш А. - Призваний до лав збройних сил України
НАШ ЗАКЛАД
Герої сьогодення
Для випускників

Військові заклади України

Буковинський ліцей

Гарячі лінії
Національна гаряча лінія Національна дитяча гаряча лінія
Архів новин
Copyright MyCorp © 2020Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz