Середа, 21.04.2021, 11:57
          Обласний  комунальний   навчальний заклад
          "Буковинський ліцей-інтернат 
                       з посиленою військово-фізичною підготовкою" 
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
День з Життя
Block content

Один день з життя Ліцеїста

2
Форма входу
Наше опитування
Оцініть наш сайт
Всього відповідей: 1107
Статистика
Statistik :
Online :
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Users :
Ліцеїсти, які вибрали військову службу Україні

Біжан Андрій Ігорович - Національна Академія служби
безпеки України Ф-т «Правознавства»


Кавун Артем Вікторович - Харківський університет
повітряних сил ім. Івана Кожедуба


Гайдуцький Ігнат Вадимович - курсант військового коледжу
сержантського складу Харківського університету повітряних сил


Осадчук Роман Ігорович - Національний університет Одеська юридична
академія Ф-т «Підготовка слідчих для органів внутрішніх справ»


Чорноконь Євген Миколайович - Харківський
інститут танкових військ


Григорчук Сергій Петрович - Київський військовий
інститут ім. Шевченка Ф-т «Психологія»



Вступ до вищих навчальних закладів
випускників 2011 року Буковинського ліцею
1.Барарюк Іван Валентинович - Чернівецький Університет ім. Федьковича, Ф-т Фізичне виховання і здоров’я людини
2.Верзун Мирослав Анатолійович - ЗСУ
3.Вовк Вадим ПавловичВінницький - Національно-аграрний університет Ф-т «Механізація сільського господарства»
4.Гоєк Олег Олегович - ЗСУ
5.Дзямулич Юрій Леонідович - Барський гуманітарний педагогічний коледж ім. Грушевського Ф-т «Видавнича справа та редагування»
6.Заторський МиколаСвятославович - ЗСУ
7.Іосипчук Сергій Миколайович - Хмельницький Національний університет Ф-т комп’ютерних систем та програмування
8.Белов Максим Сергійович - Львівський державний університет безпеки життєдіяльності, пожежна безпека
9.Микитюк Іван Дмитрович - ЧНУ ім. Федьковича Ф-т «Фізичне виховання і здоров’я людини»
10.Овчарук Богдан Віталійович - Вінницький Національно-аграрний університет Ф-т «Механізація сільського господарства»
11.Перегінчук Федір Дмитрович - НУ «Львівська політехніка» Ф-т «Інститут будівництва, інженерії та довкілля»
12.Пікалов Руслан Ігорович - Професійно-технічне училище №8, бармен
13.Пуршега Михайло Дмитрович - ЗСУ
14.Ріпак Володимир Сергійович - Новоушицький технікум від Подільського ДАТУ
15.Слободецький ДенисВікторович - ЗСУ
16.Сорочан Андрій Миколайович - Київський військовий інститут телекомунікацій та інформації Ф-т «Військова підготовка»
17.Станківський Василь Юрійович - ЗСУ
18.Чебан Едуард Валерійович - ЧНУ ім. Федьковича Юридичний факультет
19.Шундрій Іван Васильович - Могилів-Подільський монтажно-економічний коледж
20.Юрковський Віталій Миколайович - Вінницький торгово-економічний інститут Київського НТУ Ф-т Товарознавство та комерційна логістика
21.Ярмак Віталій Миколайович - Вінницьке училище МЧС
Дистанційне навчан
STOP BULLYING
НАШ ЗАКЛАД
Герої сьогодення
Для випускників

Військові заклади України

Буковинський ліцей

Гарячі лінії
Національна гаряча лінія Національна дитяча гаряча лінія
Архів новин
Copyright MyCorp © 2021Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz