Понеділок, 10.08.2020, 18:32
       Обласний комунальний навчальний заклад
             "Буковинський ліцей-інтернат 
                       з посиленою військово-фізичною підготовкою" 
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Наші досягнення
День з Життя
Block content

Один день з життя Ліцеїста

2
Форма входу
Наше опитування
Оцініть наш сайт
Всього відповідей: 1071
Статистика
Statistik :
Online :
Онлайн всього: 2
Гостей: 1
Користувачів: 1
Users :
Ліцеїсти, які вибрали військову службу Україні

Цуркан Роман Васильович - Львівський ДУ МВС України


 
Іонуц Михайло Миколайович - Харківський Національний
університет МВС України


Копил Денис Миколайович - Одеський ДУ МВС України
 

 
Вступ до вищих навчальних закладів
випускників 2010 року Буковинського ліцею
1.Бельмега Андрій Васильович - ЧНУ ім. Федьковича, юридичний факультет
2.Бойко Андрій Сергійович - Кам’янець - Подільський аграрний університет
3.Бужак Ігор Петрович - ЗСУ
4.Бучко Олександр Валерійович - ЗСУ
5.Волох Богдан Петрович - Вінницький Національний аграрний університет
6.Гасанов Джаладін Тельман-Огли - ВПУ, м. Сокиряни
7.Карп Іван Дмитрович - Чернівецький кооперативний коледж
8.Матвійчук Ярослав Олегович - Могилів – Подільський монтажний коледж
9.Мосежний Костянтин Валерійович - ЗСУ
10.Мосежний Юрій Валерійович - ЗСУ
11.Скутельник В’ячеслав Леонідович - ЗСУ
12.Тимошко Віктор Миколайович - Кам’янець - Подільський аграрний університет
13.Тополь Максим Анатолійович - ЗСУ
14.Швець Анатолій Анатолійович - ЧНУ ім. Федьковича, хімфак
15.Швець Олександр Павлович - ЗСУ
16.Юр’єв Денис Андрійович - Одеський державний екологічний університет
17.Анікуласей Андрій Едуардович - ЧНУ ім. Федьковича, юридичний факультет
18.Бабич Ігор Романович - Київський електромехан. тех. залізничного транспорту
19.Будько Віктор Миколайович - ЗСУ
20.Гайдук Олексій Олександрович - ЗСУ
21.Лейбук Дмитро Миколайович - Прикарпатський юридичний інститут
22.Логвиненко Сергій Олександров - ЗСУ
23.Максімов Андрій Володимирович - ЗСУ
24.Мельник Вадим Петрович - Кам’янець – Подільський індустріальний коледж
25.Микитюк Борис Вадимович - ЗСУ
26.Пендрик Владислав Владиславов - ЧНУ ім. Федьковича, факультет фізичної культури
27.Польовий Богдан Васильович - ЗСУ
28.Слободян Володимир Вікторович - ЗСУ
29.Стан Сергій Олексійович - ЗСУ
30.Череватий Сергій Васильович - ЗСУ
31.Шевченко Дмитро Анатолійович - Чернівецький проф. ліцей залізничного транспорту
32.Якубовський Павло Петрович - НУ біоресурсів та природокорист (фак.енергет)
33.Яцемірський Павло Петрович - Кам’янець - Подільський аграрний університет
34.Гром Денис Вікторович - ЗСУ
НАШ ЗАКЛАД
Герої сьогодення
Для випускників

Військові заклади України

Буковинський ліцей

Гарячі лінії
Національна гаряча лінія Національна дитяча гаряча лінія
Архів новин
Copyright MyCorp © 2020Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz