П`ятниця, 10.04.2020, 05:10
       Обласний комунальний навчальний заклад
             "Буковинський ліцей-інтернат 
                       з посиленою військово-фізичною підготовкою" 
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Наші досягнення
День з Життя
Block content

Один день з життя Ліцеїста

2
Форма входу
Наше опитування
Оцініть наш сайт
Всього відповідей: 1044
Статистика
Statistik :
Online :
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Users :
Ліцеїсти, які вибрали військову службу Україні

Гаженко С. - Університет МВС м. Київ



 
Вступ до вищих навчальних закладів
випускників 2008 року Буковинського ліцею
1.Бондаренко С. - Міжрегіональна академія управління персоналом (юр.фак) м. Київ
2.Васильєв Д. - Торговельно-економ інститут (фак. облік і аудит) м. Вінниця
3.Герасимчук А. - Чернівецький коледж Львівського Нац. аграрного унівеситету
4.Горлей Г. - Училище м. Чернівці
5.Гребеніков А. - Вище професійне радіотехнічне училище м. Чернівці
6.Камінський С. - ЗСУ
7.Кожедуб О. - Педінститут м. Івано-Франківськ (фак фіз. виховання)
8.Корольков О. - ЧНУ, фізичний факультет (комп’ютерна справа)
9.Кузик Т. - ЧНУ, історичний та юридичний факультети
10.Лучак І. - м. Ірпінь, податкова академія
11.Моісєєв О. - Вінницький педуніверситет (фак фіз. виховання)
12.Нагірняк О. - ЧНУ, економічний факультет
13.Паршенко Є. - Інститут бізнесу м. Хмельницький
14.Перепічка О. - Філіал Київського торгово-економ інституту м. Чернівці (митна справа)
15.Савчук І. - м. Москва, інститут геодезії (заочне навчання)
16.Стрілецький В. - Училище м. Київ
17.Ткачук В. - ЧНУ, юридичний факультет
18.Урсол Д. - Навчальний комбінат (курси) м. Новодністровськ
19.Чорногуз О. - Інститут МВС м. Івано-Франківськ (заочне навчання)
20.Щасливий І. - Юридична академія ім. Я. Мудрого м. Харків
21.Горячий Р. - м. Вінниця, університет сучасних знань (юридичний)
22.Довганюк М. - Залізнично-дорожний технікум м. Чернівці
23.Злий І. - ЧНУ, економічний факультет
24.Зубаль І. - м. Ірпінь, податкова академія
25.Кльоб А. - м. Львів
26.Коцюбан - ЧНУ, географічний факультет
27.Круглянко - Політехнічний коледж
28.Люльчак - ЧНУ, географічний факультет
29.Матвійчук Д. - Відділення коледжу торгово-економічного інституту
30.Мимко Р. - Чернівецька філія Львівського аграрного нац. Університету
31.Пилипко І. - ЗСУ
32.Рибак А. - ЧНУ, соціологія
33.Сандуляк С. - Залізнично-дорожний технікум м. Чернівці
34.Суржок - Буковинська Державна фінансова академія
35.Фуга І. - м. Вінниця, університет сучасних знань (юридичний)
36.Хащук А. - Коледж митної справи
НАШ ЗАКЛАД
Герої сьогодення
Для випускників

Військові заклади України

Буковинський ліцей

Гарячі лінії
Національна гаряча лінія Національна дитяча гаряча лінія
Архів новин
Copyright MyCorp © 2020Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz