П`ятниця, 25.09.2020, 01:20
       Обласний комунальний навчальний заклад
             "Буковинський ліцей-інтернат 
                       з посиленою військово-фізичною підготовкою" 
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Наші досягнення
День з Життя
Block content

Один день з життя Ліцеїста

2
Форма входу
Наше опитування
Оцініть наш сайт
Всього відповідей: 1084
Статистика
Statistik :
Online :
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Users :

2014/2015 н.р.

Результати участі ліцеїстів у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін

з/п

П.І. учня

Назва предмета

Клас

П.І. учителя

Диплом

1

Крупка Денис

Інформаційні технології

11-А

Студена Р.І.

І

2

Сирдій Андрій

Інформаційні технології

11-Б

Колісник І.І.

ІІ

3

Прус Олег

Інформаційні технології

11-А

Колісник І.І.

ІІ

4

Яровий Максим

Англійська мова

11-А

Іконніков Ю.О.

ІІІ

5

Римарчук Павло

Фізика

8

Фокша В.П.

ІІІ

6

Чумак Дмитро

Історія

8

Янчук А.В.

ІІІ

Результати участі ліцеїстів у ІІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін

з/п

П.І. учня

Назва предмета

Клас

П.І. учителя

Диплом

1

Крупка Денис

Інформаційні технології

11-А

Студена Р.І.

І

Результати участі ліцеїстів у ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту

науково-дослідницьких робіт учнів-членів Буковинської МАН

з/п

П.І. учня

Відділення

Клас

П.І. учителя

Диплом

1

Чучко Іван

Історія

10-А

Янчук А.В.

І

Результати участі ліцеїстів у Дистанційному турнірі з інформаційних технологій серед учнівської молоді

з/п

П.І. учня

Назва предмета

Клас

П.І. учителя

Диплом

1

Крупка Денис

Інформаційні технології

11-А

Студена Р.І.

ІІ

         

2013/2014 н.р.

Результати участі ліцеїстів у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін

з/п

П.І. учня

Назва предмета

Клас

П.І. учителя

Диплом

1

Крупка Денис

Інформаційні технології

10-А

Студена Р.І.

І

2

Кожолянко Андрій

Географія

10-А

Бушовська О.А.

ІІІ

3

Сирдій Андрій

Інформаційні технології

10-Б

Студена Р.І.

ІІІ

4

Прохніцький Андрій

Інформаційні технології

11-Б

Студена Р.І.

ІІІ

5

Михальчук Олесь

Інформаційні технології

11-А

Студена Р.І.

ІІІ

6

Маєр Едуард

Фізкультура

11-А

Дриган І.В.

ІІІ

Результати участі ліцеїстів у ІІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін

з/п

П.І. учня

Назва предмета

Клас

П.І. учителя

Диплом

1

Крупка Денис

Інформаційні технології

10-А

Студена Р.І.

І

2

Прохніцький Андрій

Інформаційні технології

11-Б

Студена Р.І.

І

Результати участі ліцеїстів ІV етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін

з/п

П.І. учня

Назва предмета

Клас

П.І. учителя

Диплом

1

Крупка Денис

Інформаційні технології

10-А

Студена Р.І.

ІІІ

2

Прохніцький Андрій

Інформаційні технології

11-Б

Студена Р.І.

Учасник

Міський відкритий конкурс читців, присвячений ювілею Т.Г. Шевченка, "І мене в сім'ї великій..."

Переможцями конкурсу стали:  

з/п

П.І. учня

Клас

П.І. учителя

Диплом

1

Мартиненко Тарас

9-А

Процюк О.В.- вчитель української мови та літератури

Стоян А.А. – педагог-організатор

ІІ

2

Кучерявий Іван

9-А

Процюк О.В.- вчитель української мови та літератури

Стоян А.А. – педагог-організатор

ІІІ

3

Куляк Владислав

9-А

Процюк О.В.- вчитель української мови та літератури

Стоян А.А. – педагог-організатор

ІІІ

 

 

НАШ ЗАКЛАД
Герої сьогодення
Для випускників

Військові заклади України

Буковинський ліцей

Гарячі лінії
Національна гаряча лінія Національна дитяча гаряча лінія
Архів новин
Copyright MyCorp © 2020Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz